Saunový regulátor S100

Saunový regulátor S 100 je určen k ovládání a řízení provozu sauny. Umožňuje okamžité zapnutí sauny nebo zapnutí se zpožděním až do 24 hodin. Maximální dobu topení je možné nastavit v intervalu 1 až 12 hodin. Teplotní čidlo a mikroprocesorové řízení umožňující přesné řízení teploty v sauně v rozmezí 20 ÷ 110 ºC. Během topení se podle teploty postupně spínají topná tělesa v kamnech, čím se reguluje tepelný výkon kamen a zpřesňuje se regulace.

K regulátoru je připojena tepelná pojistka, která je umístěna v prostoru sauny. Tato při přehřátí automaticky vypíná topení a tím zvyšuje bezpečnost provozu sauny. Regulátor má vstup, který umožňuje dálkové spuštění provozu sauny.

Na displeji regulátoru se dají zobrazovat nastavené a ubíhající časy a nastavená a skutečná teplota v sauně. Ovládaní sauny a nastavování parametrů je jednoduché a provádí se pomocí pěti tlačítek, displeje a LED diod. Všechny nastavené hodnoty zůstávají v regulátoru uloženy i při dlouhodobém odpojení napájecího napětí.

Výkonová část regulátoru umožňuje spínat topná tělesa s celkovým výkonem do 9 kW v síti 3x230V a osvětlení sauny do výkonu 200W. Regulátor řídí osvětlení sauny tak, že ho automaticky vypíná po jedné hodině od ukončení provozu sauny nebo po jedné hodině od zapnutí, v případě, že sauna není v režimu provozu.

Topení se automaticky vypne po jedné hodině provozu s vypnutým osvětlením sauny.

Rozměry: 199x178x54mm (š x v x h )

Upozornění výrobce:

„Upozorňujeme, že vonné esence do sauny a jiné esence dostupné na našem trhu, nejsou vhodné pro použití do tělesa parního vyvíječe a nesmí se používat ani v ředěném stavu!“

Do tělesa parního vyvíječe saunových kamen SVK a SVT používejte pouze vodu destilovanou, případně pitnou. Požadovaná tvrdost vody je 0-4 dGH(velmi měkká voda). Prodloužíte tím životnost topné tyče ve vyvíječi.

Případně lze jednou měsíčně použít odvápňovač na varné konvice – viz návod na použití. Údržbu parního vyvíječe provádíme bez saunujících se osob v potírně!

Taktéž polévání kamenů saunových kamen je možno provádět pouze vodou bez příměsi jakékoliv esence. Esence v saunách je možno používat pouze v nádobách k tomu určených.

saunový regulátor S100 hlavní saunový regulátor S100 vedlejší

katalog Sauny Salus 2013

AKTUALITY

Salus HaloSpa

– nový ozdravný prvek - suchý solný aerosol – nejen pro lázně a wellness centra.

Nové nerezové ochlazovací bazénky

Kolekce nových nerezových ochlazovacích bazénků.

Wellness Olgy Šípkové v OC Zličín

Wellness Olgy Šípkové v OC Zličín pohledem panoramatické kamery

vice aktualit

Předváděcí centrum
Vlastimil Sládek - SVĚT SAUN
149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic, Studánková 462
tel./fax: 272 942 949
mobil: 724 115 756
e-mail: praha@sauny-salus.cz

Ostrava
Vlastimil Sládek - SAUNY SALUS
Výškovická 3052/38,700 30 Ostrava - Zábřeh
tel./fax 596 743 452, 596 750 894
mobil: 602 533 061
e-mail: info@sauny-salus.cz

Copyright © SAUNY SALUS, VLASTIMIL SLÁDEK | Created by CzechProject spol. s r.o.

Olga Šípková