(+420) 596 743 452 info@sauny-salus.cz
Slide background

SAUNOVÉ KABINY

Slide background

SAUNOVÉ KABINY

Slide background

SAUNOVÉ KABINY

exclusiv

Saunové kabiny EXCLUSIV

Jsou vyráběny z materiálů výběrové jakosti vhodné pro zákazníky s nejvyššími nároky na použité materiály, zpracování, vybavení a životnost sauny.

Vnitřní obložení stěn a stropu je dodáváno z topolového dřeva, kanadské borovice hemlock, resp. z cedru. Vnější obložení stěn je ze severského smrku tl. 16mm. Sauna je odizolována tepelnou izolací s parozábranou.

Komplentí vnitřní vybavení je v provedení EXLUZIV z africké vrby – abachi. Sauny se vyrábějí dle režimu provozu: Finská sauna a BIO sauna.

Sauna obsahuje: Saunovou kabinu s libovolně prosklenými dveřmi, 1 ks libovolného prosklení na boční stěně sauny, lavice s masivní hranou nebo polohovací lavice, zádové opěrky nad všemi lavicemi, mezilavicové opěrky, podhlavníky, rošt na podlahu, kryt kamen, teploměr+vlhkoměr, přesýpací hodiny, dovoz včetně montáže.

Vnitřní obložení: A) topol- výběr tl. 17 mm  B) hemlock- výběr tl. 14 mm C) cedr – výběr tl. 12 mm Interiér: abachi-výběr Vnější obložení: severský smrk- výběr tl. 16 mm

Běžná výška saun je 2,1 m. Možno vyrobit i jiných rozměrech a v libovolných tvarech dle požadavku a představ zákazníka, případně i jako vestavěné do daného obezděného prostoru.

Finská sauna je vybavena saunovými kamny SALUS s dálkovou digitální programovatelnou regulací S500 a saunovým světlem s krytem.

BIO sauna je vybavena saunovými kamny SALUS VULCAN TROPIC KOMFORT s parním vyvíječem a digitální regulací teploty i vlhkosti S2000.

Za příplatek lze doplnit: – vnější obložení stěn z hemlocku nebo cedru – příslušenství – oblouková okna, dveře

Doporučená saunová kamna: SALUS s regulací S100,S500/ SALUS VULCAN s regulací S500/ SALUS VULCAN COMFORT s regulací S2000/ SALUS SALT WELLS s regulací S500, S2000

Kabiny LUX- severský smrk Jsou kompletně vybavené a vyráběny z materiálů vysoké kvality- severského smrku, topolu, abachi. Vnitřní obložení stěn a stropu je vyráběno z topolového dřeva (dřevo bezsmolné, bezsukové s vyšší životností). Vnější obložení stěn je provedeno ze severského smrku tl. 16mm. Ve stěně sauny je tepelná izolace s parozábranou. Kompletní vnitřní vybavení je z africké vrby-abachi.  Sauny severský smrk jsou určeny pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu použitých materiálů a jejich zpracování, což se projeví na celkovém provedení a životnosti saun.

Sauna obsahuje: Saunovou kabinu s libovolně prosklenými dveřmi vč. celoskleněných, lavice, zádové opěrky, podhlavníky, rošt na podlahu, kryt kamen, světlo s krytem, teploměr, dovoz včetně montáže.

Vnitřní obložení: severský smrk tl. 16 mm Interiér: topol Vnější obložení: severský smrk tl. 16 mm

Běžná výška saun je 2,1 m. Sauny severský smrk se vyrábějí v libovolných rozměrech i tvarech dle požadavků a představ zákazníka, rovněž tak jako vestavěné do daného obezděného prostoru.

Doporučená saunová kamna: SALUS s regulací S100, S500 SALUS VULCAN s regulací S500 SALUS VULCAN KOMFORT s regulací S2000 SALUS SALT WELLS s regulací S500, S2000

Kabiny LUX- topol

Jsou kompletně vybavené a vyráběny z materiálů vysoké kvality- severského smrku, topolu, abachi. Vnitřní obložení stěn a stropu je vyráběno z topolového dřeva (dřevo bezsmolné, bezsukové s vyšší životností). Vnější obložení je provedeno ze severského smrku tl. 16 mm. Ve stěně sauny je tepelná izolace s parozábranou.

Kompletní vnitřní vybavení je z africké vrby- abachi. Sauny topol jsou určeny pro zákazníky s vysokými nároky na kvalitu použitých materiálů a jejich zpracování, což se projeví na celkovém provedení a životnosti saun.

Sauna obsahuje: Saunovou kabinu s libovolně prosklennými dveřmi vč. celoskleněných, lavice/ zádové opěrky nad všemi lavicemi, mezizádové opěrky, podhlavníky, rošt na podlahu, kryt kamen, světlo s krytem, teploměr, dovoz včetně montáže.

Vnitřní obložení: topol tl. 17 mm Interiér: abachi Vnější obložení: severský smrk tl. 16 mm

Běžná výška saun je 2,1 m. Sauny topol se vyráběj v libovolných rozměrech i tvarech dle požadavků a představ zákazníka, rovněž tak jako vestavěné do daného obezděného prostoru.

Doporučená kamna: SALUS s regulací S100, S500 SALUS VULCAN s regulací S500 SALUS VULCAN KOMFORT s regulací S2000 SALUS SALT WELLS  s regulací S500, S2000

Za příplatek lze doplnit: – obložení stěn z hemlocku, cedru a jiné – boční prosklení na stěnách – příslušenství

eleganceSauny ELEGANCE Vás osloví netradičním pojetím. Je vyraběna z materiálů nejvyšší jakosti s nadstandardním zpracováním zaručující exkluzivitu a jedinečnost každé takovéto sauny. V interiéru nabízíme polohovací lavice, lavice s masivní hranou, tvarované opěrky a podhlavníky, stropní osvětlení, barevné spektrum, saunová kamna s parním vyvíječem SVK- vše je zpracováno do nejmenších detailů. Vnější obklad je vyroben z masivu a tím dává sauně ojedinělý vzhled. Sauny elegance vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Jsou vyráběny výhradně z masivního materiálu.

Vnitřní obložení: smrk, topol, hemlock, cedr Interiér: topol, abachi, cedr Vnější obložení: bříza, cedr, olše, aj.

Doporučená saunová kamna: SALUS s regulací S100, S500 SALUS VULCAN s regulací S500 SALUS VULCAN KOMFORT s regulací S2000 SALUS SALT WELLS s regulací S500, S2000