Saunová sezona je tady.

Podzimní měsíce jsou v plném proudu, což značí jediné. Saunová sezona začíná!

Je vaše sauna připravena? Pojďme si projít seznam těch nejdůležitějších bodů, které byste neměli před zahájením sezony opomenout.

Základní výbava

Topné tyče

Funguje ve vašich kamnech vše tak, jak má? Pravidelná kontrola topných těles zajistí nejen správné fungování kamen, ale také jejich dlouhodobou životnost.

 

 Zkontrolovat tyče Salus ►

Saunové kameny

Pro sauny s elektrickým vytápěním nesmíte zapomenou doplnit zásobu saunových kamenů.

 

Doplnit 20 kg do kamen ►

Regulace do sauny

Abyste měli teplo hezky pod kontrolou, je třeba zkontrolovat také funkčnost vašeho saunového regulátoru. Finská nebo parní sauna? Dopřejte si obojí s vhodnou kombinací kamen, regulátoru i čidla.

 

Získat kontrolu nad teplem ►

Nezapomeňte na údržbu

Parafínový olej

Udržujte svou saunu jako ze škatulky. Parafínový olej je vyroben na přírodní bázi, chrání povrch dřeva, snižuje množství vlhkosti a špíny, které dřevo absorbuje a mírně upravuje odstín dřevěných povrchů. Olej je vhodný pro všechny dřevěné povrchy.

 

Ošetřit dřevo ►

Dezinfekce pro sauny

Nezbytnost dnešních dnů, dezinfekce, nesmí chybět ani ve vaší sauně. Prostředek Cleanser saunu čistí a desinfikuje. Je vhodný pro ošetření sedacích lavic, opěrek, podhlavníků a podlahových roštů. Čistí do hloubky, je šetrný k dřevinám a nezpůsobuje změnu barvy dřeva. 

 

Vydezinfikovat saunu ►

Kosmetické nezbytnosti

Darkovská jodobromová solanka

Vyzkoušejte naši novinku! Jodobromová solanka se stejně jako Darkovská sůl vyznačuje vysokým obsahem  minerálních látek. Má nejvyšší koncentraci jódu a bromu na světě, obsahuje celou řadu stopových prvků - selen, baryum, bor, hořčík, stroncium, křemík a mnoho dalších. Je vhodná k inhalaci, kloktání nebo natahování solanky do nosu (nebo za použití nosní konvičky).

 

Krok vstříc k prevenci ►

Darkovská jodobromová sůl

Vyzkoušejte náš nejprodávanější kosmetický doplněk pro sauny. Darkovská jodobromová sůl se pyšní mnohými léčivými účinky a rozhodně se hodí pro podzimní období plné virů. Napomáhá při dermatologických, dýchacích či neurologických potížích, při léčení revmatismu, detoxikaci organismu a má blahodárné účinky při rehabilitaci, regeneraci a rekonvalescenci. Sůl je vhodná pro koupele, zábaly, inhalaci, kloktání a peeling. Již hrst soli v koupelové vaně hydratuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku.

Doplnit domácí lékárničku ►

Saunová vonná esence

Citronová tráva, svěží máta, lesní směs? Nebo snad eukalyptus, který v podzimním a zimním období pomůže s prevencí ucpaných dutin? Vyberte si z mnoha vůní ve velikostech 50 ml, 100 ml a 250 ml.

 

Eukalyptus nejen na zimní období ►

Pro vaše pohodlí

Polštářek do sauny

Pohodlný polštář do sauny je ideální doplněk pro všechny milovníky sauny a pohodlí. Výplň je tvořena z ekologického vlákna. 

 

Užít si pohodlí v sauně ►

Kilt do sauny

Dámský kilt v barvě bílé barvě (70 cm) a pánský kilt v barvě antracit (50 cm) jsou vyrobeny ze 100% bavlny a lze je snadno přizpůsobit pomocí několika druků. 

 

 

Ručníků už bylo dost! ►

NAHORU