Infrasauny na míru

Originální, dle představ, na míru

Pro úplné naplnění Vaší představy o infra sauně doporučujeme zvolit saunovou kabinu na míru. Ta je vyrobena přesně dle Vašich požadavků a možností.

Nejedná se pouze o volbu rozměrů, ale také o vytváření atypických tvarů či kombinací. Kombinovat se dají jak materiály, tak různé designy. Zvolte spojení standardních a luxusních materiálů, kombinaci mokré a suché sauny, nebo infrakabiny a klasické sauny. 

Saunu lze vyrobit do konkrétního, předem připraveného prostoru. Pokud máte tedy doma volnou plochu, kterou chcete přeměnit v saunu, je sauna na míru řešení přesně pro Vás. 

JAKOU SAUNU?

KLASICKÁ

Klasická sauna na míru je kabina o různých velikostech, ale v klasickém tvaru. Jedná se o obdélníkový nebo čtvercový půdorys, kdy lze rozměry kabiny přizpůsobit Vašim požadavkům.

ATYPICKÁ

Atypická sauna je používána u kabin se specifickými požadavky. Saunu lze přizpůsobit netradičnímu prostoru, například jinému než obdélníkovému či čtvercovému půdorysu, nebo v případě šikmého stropu.

LUXUSNÍ

Luxusní sauna je výjimečná pro výběrové materiály a luxusní vybavení. Ke stavbě lze použít například Cedr, Rohol, sklo nebo kámen. Lze postavit také "kombinované" lázně, kdy je spojeno více funkčních kabin v jednom.

GALERIE

Pojďme společně vytvořit něco velkého

V následujícím formuláři nám nadefinujte Vaši představu, nebo si s námi domluvte schůzku. Připravíme Váš sen!

NAHORU