Ochlazovací kádě

Tradiční ochlazení v dřevěném obložení

Ochlazovací káď patří k tradičním způsobům ochlazení. Je naplněna ledovou vodou, a připravena vás ihned po saunování zchladit. Rychlost ochlazení si volíte sami. Postupného ochlazení docílíte pomalým ponořením, okamžitého pak ponořením rychlým. 

Káď vypadá tradičněji než ochlazovací bazének, dřevěné obložení navíc ladí k sauně. Lze ji také doplnit o dřevěné schůdky, které zajistí snadný vstup. 

U nás si můžete vybrat káď ze dvou variant - lux a elegance.  Každá káď je vybavena sedačkou, přepadem proti přepuštění a mechanickou výpustí. Lze zvolit druh obložení. Káď lze navíc vybavit napouštěcí tryskou a osvětlením.

Ochlazovací vědra

Ochlazovací vědro se hodí do tradiční, ale i moderní ochlazovny. Vypadá skvěle, a představuje jednoduchý, ale velmi účinný způsob zchlazení. Stačí zatáhnout za lano, a efekt přijde okamžitě.  

Vědro se umisťuje na zeď v požadované výšce, proto v ochlazovně nezabere moc místa. Dopouštění zajišťuje automatický dopouštěcí ventil. Nemusíte se tedy bát, že by v něm došla voda. Bude vždy připraveno Vás zchladit.

GALERIE

NAHORU