Další wellness zařízení

Dokonalá atmosféra pomocí maličkostí a doplňků

Zažít wellness nemusí znamenat pouze pobýt v sauně nebo u bazénu. Kompletní zážitek by měl obnášet nejen dokonalé uvolnění a relaxaci, ale také zábavu. Ta se dá zajistit díky široké nabídce dalších zařízení, které jsou navrhovány přesně pro potřeby wellness.

Nejvyužívanějšími jsou například Kneippovy lázně, které skvěle vypadají a zároveň mají celou řadu pozitivních účinků. Dále pak vířivky, díky kterým dopřejete svému tělu příjemnou masáž. Existuje i celá řada saunový atrakcí, jako zážitkové, masážní či očistné sprchy nebo bazénových atrakcí, jako například protiproudy, masážní trysky nebo vodní ježci.

Ať už zřizujete wellness centrum doma nebo ve svém podniku, maličkosti a doplňky pomohou vytvořit tu správnou atmosféru. Pokud si s vybavením nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.

WELLNESS ZAŘÍZENÍ

Kneippovy lázně jako neodmyslitelná součást všech lázní a wellness. Mají celou řadou pozitivních účinků na zdraví, pomáhají zlepšovat krevní oběh, imunitu a zlepšují prokrvení nohou. Navíc se dají se stylizovat přesně tak, aby zapadly do vašeho wellness.

Díky instalaci whirpool si můžete dopřávat relaxaci a odpočinek v příjemně vyhřáté vodě kdykoliv budete chtít, zatímco se instalované trysky postarají o masáž celého těla. Whirpool vám navrhneme v různých tvarech i velikostech tak, aby se hodila k vašemu wellness.

GALERIE

NAHORU