Infra sauny

Infrapaprsky pro Vaše zdraví a pohodu

Přestože vypadají na první pohled velmi podobně, infrakabina se od klasické sauny značně liší.  Zatímco klasická sauna je vytápěna pomocích saunových kamen, v infrasauně jsou zabudována infračervená topidla. Ta vysílají infrapaprsky, které místnost zahřívají. Teplota se zde pohybuje v rozmezí 40-60॰C

Díky nižší teplotě je infra sauna vhodná i pro ty z nás, kteří špatně snášejí vysoké teploty klasické finské sauny. Infrapaprsky navíc pronikají hluboko do svalové tkáně, čímž pozitivně působí na vaše zdraví. Pořízení infrasauny přináší kromě zdravotních účinků také další výhody, jako například nízké nároky na zastavěnou plochu, úspora elektrické energie nebo možnost individuálního nastavení intenzity záření.

Pokud váháte, zda si pořídit infrasaunu nebo klasickou saunu, napište nám, nebo nás navštivte. Naši odborníci vám rozdíly vysvětlí, a doporučí nejvhodnější saunu dle vašich představ.

Infra sauna pro vaše zdraví?

Infrapaprsky pronikají hluboko do svalové tkáně, čímž působí pozitivně na vaše zdraví.  Na základě věděcké studie od společnosti Physiotherm bylo prokázána celá řada pozitivních účinků.

Imunita

Terapie významným způsobem ovlivňuje indikátory imunitního systému.

Krevní tlak

Pobyt v kabině vede k měřitelnému poklesu diastolického krevního tlaku.

Úleva od bolesti

Pobyt v kabině napomáhá uvolňování endorfinů a pomáhá při úlevě od bolesti.

Sport

Účinky pobytu v infrakabině jsou srovnatelné s mírným vytrvalostním tréninkem

INFRA SAUNY - KATEGORIE

Pro jednoduché a rychlé řešení doporučujeme saunu typovou. Ta má přesně dané rozměry a konečnou cenu. Je připravena rovnou k montáži, nemusíte tak na svou saunu dlouho čekat. Stačí si ji objednat a postavit.

Pokud chcete saunu dle svých představ, sauna na míru se vám přizpůsobí. Saunu s vámi navrhneme, postavíme i vybavíme. Můžete si vybrat požadovanou velikost, dispozici i materiál.

Pro správné fungování je třeba zajistit vhodnou technologii. U infrasauny je nejdůležitější infračervené topidlo. Můžete si vybrat z keramických či karbonových topidel.

GALERIE

NAHORU